ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
وكيل
وكيل
نوشته شده در تاريخ ۱۳ دى ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (2)

كاهش رتبه الكسا، يكي از آرزوهايي است كه اكثر بازاريابان اينترنتي تلاش مي كنند به آن دست پيدا كنند. البته كاهش رتبه الكسا يا بهبود رتبه سايت در الكسا كار خيلي سختي نيست و اگر شما به درستي و اصولي تكنيك هاي بازاريابي اينترنتي و سئو را اجرا كنيد، به راحتي شاهد بهبود رتبه سايت در الكسا هستيد، فقط بايد صبر داشته باشيد. البته توصيه مي كنيم كه فقط به معيار رتبه بندي در الكسا اكتفا نكنيد و بايد سايت هاي ديگري مانند ورنك، گوگل وبمستر و گوگل آناليتيك را كه مهم تر مي باشد را بيشتر مد نظر باشيد. اما به هر حال الكسا يك سايت رتبه بندي مي باشد كه بر اساس معيارهاي خاص خود، آن ها درجه و رتبه بندي مي كند.

جهت كاهش رتبه الكسا، بايد معيارهاي آن را بدانيد و به كار بريد و هر چه رتبه شما در الكسا كاهش يابد، در گوگل هم ممكن است به طور موازي زياد گردد. مي گوييم ممكن است چون الكسا را نمي توان معيار خيلي دقيق از رتبه بندي سايت ها بدانيم و بارها مشاهده شده است كه رتبه سايتي در گوگل بهبود داشته است ولي در الكسا هيچ تغييري نداشته ايم. براي همين توصيه مي شود كه براي رتبه بندي و بررسي ميزان پيشرفت سايت خود به گوگل مراجعه كنيد. ولي به هرحال كاهش رتبه الكسا هم يكي از مواردي است كه خيلي از بازاريابان و حتي مالكان سايت ها به دنبال آن هستند.

هر چيزي كه رشد مي كند، پشت سرآن شايعه  ايجاد مي شود كه پيشرفتش را مديون ما مي باشد، رشوه داده است يا تهمت هايي ناروايي ديگر كه هميشه وجود داشته و خواهد داشت. الكسا هم در اين مساله مستثني نيست و هميشه پشت سرآن شايعاتي وجود دارد كه صحيح نمي باشد. ما در اين مقاله آموزش سئو قصد داريم، شايعاتي را كه درباره بهبود رتبه سايت در الكسا  وجود دارد، بيان كنيم. 

كاهش رتبه الكساادامه مطلب...
[ ۱ ]