ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
وكيل
وكيل
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ توسط seokar | نظرات (0)

مجموعه جهان آرسي از سال 1392 فعاليت خود را به صورت رسمي آغاز كرده است . بخشي از 

خدمات ما عبارتند از : فروش انواع كوادكوپتر (تجهيزات حرفه اي براي فيلم و عكس برداري هوايي) ،

 كوادروتوراينسپاير ، اسكوتر برقي،فانتوم هواپيما ، Drone ، مولتي روتور ، هليكوپتر 

 ماشين كنترلي ،اجاري  پروژه هاي هلي شات و تعميرات اين ادوات و تجهيزات ميباشد.جهان آرسي

باداشتن تيم متخصص همراه با كارشناسان مجرب سعي كرده است بهترين خدمات را به مشتريان

خودارائه كند. اگر شما نيازمند تجهيزات تخصصي هستيد كه در فروشگاه مشاهده نميكنيد كافيست با

 كارشناسان ما تماس حاصل نماييد تا با مشاوره اي دقيق تجهيزات مورد نياز شما را در كوتاه ترين

زمان ممكن طراحي نمايند.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ توسط seokar | نظرات (0)

ورق پلي كربنات جزئي از مجموعه تر مو پلاستيكها مي باشد كه به وفور در رشته هاي قالب سازي و تغييرات حرارتي گسترش پيدا كرده است . امروزه پلي كربنات كاربرد گسترده اي در صنعت شيميائي دارد.پلي كربنات در اوائل نيمه دوم قرن بيستم ميلادي در شركت جنرال الكتريك پلاستيك توسط دكتر فاكس ساخته و به جهانمعرفي شد و پس از آن شكلهاي مختلف پلي كربنات از جمله رزين و ورق هاي پلي كربنات به بازار عرضه گرديد .

پوشش سقف حياط خلوت آپارتمانهاي مسكوني يا به عبارتي پوشش سقف حياط خلوت يا پو شش سقف پاسيو يا سقف كاذب حياط خلوت از جمله واژه هائي مي باشند كه با گسترش آپارتمان نشيني ، گران شدن قيمت آپارتمان و انرژي شكل خاصي به گرفته وپوشش سقف حياط خلوت قسمت تخصصي درساختمان شده است پوشش سقف حياط خلوت يا سقف پاسيو از چند جهت لازم وضروري به نظر مي رسد و به همان اندازه كه پوشش سقف حياط خلوت مهم مي باشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ توسط seokar | نظرات (0)

جاي سوختگي سيگار روي فرش شايد كوچك باشد اما قابل‌توجه است، مخصوصاً هنگامي‌كه فرش شما در قسمتي از خانه باشد كه بيشتر از همه رفت‌وآمد روي آن انجام مي‌شود؛ اما بايد بدانيد كه لازم نيست نگران باشيد. خيلي از افراد فكر مي‌كنند كه پاك كردن جاي سوختگي سيگار از روي فرش كار بسيار سختي است يا اصلاً ديگر نمي‌توان كاري براي ترميم آن كرد، ولي با دستورات و نكاتي كه در ادامه بيان خواهيم كرد؛ به‌راحتي مي‌توانيد جاي سوختگي سيگار را از روي فرش پاك‌كنيد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ توسط seokar | نظرات (0)

كاستي ((Cassette
اين نوع اسپليت در داخل سقف كاذب قرار مي كيرد و از وسط مكش و از چهار جهت دهش هوا دارد و معمولا داراي كاربري تجاري و اداري مي باشد و براي مكان هايي داراي ارتفاع سقف بيشتر از حد معمول مورد استفاده قرار مي گيرد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (2)

بالابرهيدروليك نسل جديدي از بالابر بوده كه تجهيزات اصلي جك (cylinder)و پاوريونيت (powerunit) ميباشد كه نيروي محركه و حركت را در بالابر هيدروليك ايجاد ميكند.
جك(jack): جك در بالابر هيدروليك بسيار با اهميت ميباشد. در صورت عدم كيفيت كافي جك، تعويض جك كار ساده اي نبوده و به همين جهت ميبايستي در هنگام انتخاب جك از بهترين كيفيت و مارك استفاده كرد. جك هيدروليك از جنس كروم سخت ميباشد.
پاوريونيت(power unit): عامل توليد نيرو و حركت در بالابرهاي هيدروليكي پاوريونيت ميباشد، كه علاوه بر كيفيت قطعات، نحوه توليد و مونتاژ آن با اهميت است. در صورتي كه اگر و مونتاژ آن با دقت صورت نگيرد علاوه بر اصطكاك قطعات، باعث لرزش و ايجاد سر و صدا در دراز مدت صورت ميگيرد.

 ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۳ دى ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (2)

كاهش رتبه الكسا، يكي از آرزوهايي است كه اكثر بازاريابان اينترنتي تلاش مي كنند به آن دست پيدا كنند. البته كاهش رتبه الكسا يا بهبود رتبه سايت در الكسا كار خيلي سختي نيست و اگر شما به درستي و اصولي تكنيك هاي بازاريابي اينترنتي و سئو را اجرا كنيد، به راحتي شاهد بهبود رتبه سايت در الكسا هستيد، فقط بايد صبر داشته باشيد. البته توصيه مي كنيم كه فقط به معيار رتبه بندي در الكسا اكتفا نكنيد و بايد سايت هاي ديگري مانند ورنك، گوگل وبمستر و گوگل آناليتيك را كه مهم تر مي باشد را بيشتر مد نظر باشيد. اما به هر حال الكسا يك سايت رتبه بندي مي باشد كه بر اساس معيارهاي خاص خود، آن ها درجه و رتبه بندي مي كند.

جهت كاهش رتبه الكسا، بايد معيارهاي آن را بدانيد و به كار بريد و هر چه رتبه شما در الكسا كاهش يابد، در گوگل هم ممكن است به طور موازي زياد گردد. مي گوييم ممكن است چون الكسا را نمي توان معيار خيلي دقيق از رتبه بندي سايت ها بدانيم و بارها مشاهده شده است كه رتبه سايتي در گوگل بهبود داشته است ولي در الكسا هيچ تغييري نداشته ايم. براي همين توصيه مي شود كه براي رتبه بندي و بررسي ميزان پيشرفت سايت خود به گوگل مراجعه كنيد. ولي به هرحال كاهش رتبه الكسا هم يكي از مواردي است كه خيلي از بازاريابان و حتي مالكان سايت ها به دنبال آن هستند.

هر چيزي كه رشد مي كند، پشت سرآن شايعه  ايجاد مي شود كه پيشرفتش را مديون ما مي باشد، رشوه داده است يا تهمت هايي ناروايي ديگر كه هميشه وجود داشته و خواهد داشت. الكسا هم در اين مساله مستثني نيست و هميشه پشت سرآن شايعاتي وجود دارد كه صحيح نمي باشد. ما در اين مقاله آموزش سئو قصد داريم، شايعاتي را كه درباره بهبود رتبه سايت در الكسا  وجود دارد، بيان كنيم. 

كاهش رتبه الكساادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (0)

وكيل : كسي است كه به موجب عقد وكالت و از جانب موكل خود ، نايب انجام امري مي شود.

وكالت : معني لغوي وكالت ، تفويض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقي ، وكالت عقدي است كه به موجب آن يكي از طرفين ، طرف ديگر را براي انجام امري نايب (وكيل) خود مي نمايد .

موكل : كسي است كه به ديگري وكالت انجام امري را مي دهد.

مورد وكالت : امر و يا اموراتي است كه وكيل به موجب عقد ( قرارداد ) وكالت و به نيابت ( نمايندگي ) از طرف موكل خود مي بايست انجام دهد ، مورد وكالت بايد از اموراتي باشد كه خود موكل بتواند آنرا انجام دهد و مانع قانوني در اين زمينه وجود نداشته باشد ، و وكيل هم براي انجام آن امر اهليت قانوني داشته باشد .
تعهدات وكيل : هرگاه از تقصير وكيل خساراتي به موكل متوجه شود كه وكيل مسبب آن باشد ، مسئول خواهد بود ، وكيل مي بايست در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موكل را مراعات نموده و از اختيارات داده شده تجاوز نكند ، آنچه را به جاي موكل خود دريافت مي كند به او رد كند ، در صورتيكه براي انجام امري دو يا چند وكيل معين شده باشد هيچ نمي تواند بدون ديگري و يا ديگران در امري دخالت نمايد و اگر وكيل وكالت در توكيل نداشته باشد نمي تواند انجام امري را به ديگري واگذار كند .
تعهدات موكل : موكل بايد تمام تعهداتي را كه وكيل در حدود وكالت خود كرده است انجام دهد ، موكل بايد تمام مخارجي كهوكيل براي انجام وكالت نموده است را بدهد ، موكل بايد اجرت وكيل را بدهد مگر اينكه در عقد وكالت طور ديگري مقرر شده باشد .

وكيل در توكيل : وكيلي است كه از طرف موكل خود اختيار تعيين وكيل ديگر را براي او داشته باشد .

وكالت بلاعزل : وكالتي است كه وكالت وكيل يا عدم عزل وكيل ضمن عقد لازمي شرط شده باشد .
طرق انقضاي وكالت : با عزل موكل ، با استعفاي وكيل ، با فوت يا جنون موكل و يا وكيل .
طرق منفسخ شدن وكالت : با از بين رفتن متعلق وكالت ، با انجام مورد وكالت توسط خود موكل و با انجام عملي از سوي موكل كه منافي با وكالت وكيل باشد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (0)

وكيل دادگستري : وكيل دادگستري فردي است كه به موجب قوانين، مجاز به انجام وكالت در دادگستري نسبت به موكليني كه به او وكالت داده اند مي باشد و اين موضوع مانع از وكالت وكيل دادگستري در ساير مراجع يا ادارات نخواهد بود مگر اينكه استثناء شده باشد . اشخاصي كه مجاز به انجام وكالت در دادگستري مي باشند حسب مورد و با توجه به حدود صلاحيت انجام وكالت در پرونده ها ، به كارآموز وكالت (عضو كانون وكلا) ، وكيل پايه دو و وكيل پايه يك تقسيم مي شوند .

وكيل و وكالت در دادگاهها : وكالت در دادگاهها و دادسرا ها توسط وكيل دادگستري انجام مي شود ،وكيلدادگستري در كليه مراحل رسيدگي به پرونده هاي حقوقي و كيفري مي تواند حضور داشته باشد و هر شخص مي تواند با مراجعه به وكيلدادگستري در هر يك از مراحل اعم از دادسرا، دادگاه كيفري ، دادگاه حقوقي ، دادگاه خانواده ، اجراي احكام حقوقي ، اجراي احكام كيفري ، دادگاه تجديد نظر استان و ديوان عالي كشور ، به وكيل دادگستري وكالت اعطا نمايد. با توجه به اينكه اقامه دعوي حقوقي و يا كيفري نسبت به هر موضوعي معمولاً يكبار قابليت طرح را دارد مگر موضوعات و يا مواردي كه از اين قاعده مستثني هستند لذا كسب اطلاعات لازم از طريق مشاوره حقوقي و يا اعطاي وكالت به وكيل دادگستري در اقامه دعوي و يا دفاع در قبال دعوي مطروحه مي تواند در حل مشكلات بوجود آمده مفيد و يا مؤثر باشد .

اختيارات وكيل : وكالت در دادگاهها شامل تمام اختيارات راجع به امر دادرسي است جز آنچه را كه موكل استثناء كرده يا توكيل در آن خلاف شرع باشد و يا قابل توكيل نباشد ، ليكن در امور زير بايد اختيارات وكيل در وكالت نامه تصريح شود :

وكالت راجع به اعتراض به رأي، تجديدنظر ، فرجام خواهي و اعاده دادرسي . وكالت در مصالحه و سازش . وكالت در ادعاي جعل يا انكار و ترديد نسبت به سند طرف و استردادسند. وكالت در تعيين جاعل . وكالت در ارجاع دعوا به داوري و تعيين داور . وكالت در توكيل . وكالت در تعيين مصدق و كارشناس . وكالت در دعواي خسارت . وكالت در استرداد دادخواست يا دعوا . وكالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعواي ثالث . وكالت در ورود شخص ثالث و دفاع از دعواي ورود ثالث . وكالت در دعواي متقابل و دفاع در قبال آن . وكالت در ادعاي اعسار. وكالت در قبول يا رد سوگند .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (2)

وكيل

مشاور حقوقي : منظور از مشاور حقوقي همان وكيل دادگستري است كه مشاوره حقوقي نيز انجام مي دهد .

وكالتنامه وكيل دادگستري : فرم مخصوصي است كه كانون وكلاي دادگستري و يا مركز امور مشاوران حقوقي در اختيار وكيل دادگستري عضو خود قرار مي دهد كه وكيل دادگستري جهت تنظيم قرارداد وكالت با موكل از آن استفاده نمايد .

حق الوكاله وكيل : حق الزحمه وكيل دادگستري است كه در قبال انجام مورد وكالت دريافت مي نمايد، حق الوكاله وكيل حسب مورد ممكن است بر اساس تعرفه و يا با توافق بين وكيل و موكل تعيين گردد ، چنانچه خواهان در پرونده حقوقي وكيل داشته ، حق الوكاله وكيل بر اساس تعرفه قابل مطالبه مي باشد .

حق المشاوره وكيل : حق الزحمه وكيل دادگستري و مشاور حقوقي است كه در قبال ارائه خدمات حقوقي به مراجعين از قبيل مشاوره حقوقي ، تنظيم لايحه و تنظيم قرارداد ، دريافت مي نمايد ، حق المشاوره وكيل حسب مورد ممكن است بر اساس تعرفه و يا توافق بين وكيل و موكل تعيين گردد .

مراحل رسيدگي : پرونده هاي حقوقي داراي علي الاصول داراي مراحل زير مي باشند شامل مرحله رسيدگي در دادگاه بدوي يا همان دادگاه عمومي حقوقي ، مرحله تجديد نظر ، مرجله اجراي حكم ، و مرحله فرجام خواهي در برخي پرونده هاي حقوقي و مرحله اجراي حكم ، پرونده ها كيفري حسب مورد داراي مراحل زير مي باشند شامل مرحله دادسرا ، مرحله دادگاه كيفري ، مرحله تجديدنظر و در برخي پرونده هاي كيفري مرحله فرجام خواهي و مرحله اجراي حكم . پرونده هاي حقوقي مطروحه در شوراي حل اختلاف نيز علي الاصول داراي مراحلي بدين شرح مي باشند : مرحله بدوي كه در شوراي حل اختلاف رسيدگي مي شود ، مرحله تجديدنظر كه در دادگاه عمومي حقوقي رسيدگي مي شود و مرحله اجراي حكم كه در شواي حل اختلاف اجرا مي شود .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ توسط seokar | نظرات (2)

تلفن مشاوره حقوقي وكيل براي تماس از تهران : ( تماس از طريق تلفن ثابت منزل و يا محل كار خود )

9092301323 و 9092301326
تلفن مشاوره حقوقي وكيل براي تماس از كليه نقاط ايران : ( تماس از طريق تلفن ثابت منزل و يا محل كار خود بدون نياز به گرفتن كد تهران )
9099070263 و 9099070262
آدرس دفتر وكالت وكيل دادگستري علي ياراحمدي : تهران - پايين تر از ميدان توحيد - ابتداي خيابان فرصت شيرازي - پلاك 170 - طبقه پنجم - واحد 19
تلفن : 66574157 - 021 و فكس : 66432184 - 021 و پست الكترونيك: info@websitevakil.irادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]